Düğün İçin Anı Defteri

Kadınlar genellikle özel anlarını hep bir defterde biriktirmek ve yazmak ister. Erkekler çok fazla yazı yazarak anı defteri oluşturmazlar. Sevdiğiniz adama güzel anılar bırakmak, onunla yaşadığınız her kareyi el yazısı ile kaydetmek adına düğün için anı defteri oluşturmak en güzel hediyedir. Böylesine özel bir anıyı güzel ve süslenmiş bir defter üzerinde yazmalısınız.

Düğün için anı defteri almak için itinalı bir şekilde araştırmalısınız. Birçok insan el yapımı olarak şık defterler tasarlamaktadır. Bu kişiler ya da firmalar ile irtibata geçerek hemen alabilirsiniz. Ömrünüzü anlatacak bu anı defterine sevdikleriniz tarafından bir şeyler yazılmasını istiyorsanız düğün gününde salonda yanınızda taşımalısınız.

Tüylü kalem ve inciler ile süslenmiş bembeyaz düğün için anı defteri alacaklar adına oldukça idealdir. Genellikle beyaz renk daha revaçtadır. Beyaz günün anlam ve önemine yakışacağı için kesinlikle tercih edilecek renkler arasındadır. İsterseniz iki tane bebek kafası tasarlanmış defteri de alabilirsiniz. Tamamen kendi tarzınız ve ruhunuza göre olan defterleri gördüğünüz zaman kesinlikle çok hevesleneceksiniz.

Bu yazı için yapılan arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>